תנאי שימוש באתר "מתאזה"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

אתר "מתאזה" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר (כתבות ומידע על מתכונים ומאכלים צ'רקסים.) והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

אתר האינטרנט מתאזה (mataza.co.il) ו/או מדיה אחרת הקשורה לאתר באופן רשמי אינם אחראים לכל טעות או שיבוש, פגיעה בבריאות ו/או כל ליקוי אחר המצוי במידע והנוסח הכתוב, המידע שמפורסם הוא בחלקו פרי כתיבתו ובחלקו האחר חיפוש מידע ברשת על ידי מקים האתר.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "מתאזה" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "מתאזה".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

לאתר הושקע מחשבה רבה, הועלו אך ורק תמונות ואובייקטים עליהם קיבל מקים האתר אישור או נמצאו באתרי תמונות חינמיים. על כל בקשה או פניה יש לפנות דרך לשונית צור קשר באתר.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

אין על החומר המופיע באתר זה כדי להטיל על האתר חובה כלשהי מצד המעיין. מקים האתר רואה באסופת החומרים כלי המיועד לקידום מתכוני אוכל צ'רקסים, התרבות הצ'רקסית והעלאת המודעות כלפי העם הצ'רקסי ברחבי הרשת.

המידע המתפרסם באתר זה מיועד לשמש כלי עזר בידי אוהבי בישול וקולינריה, ואינו מחייב או בא כתחליף לעיון בחומר מדעי ומבוסס מחקר, רשימת המתכונים היא אסופה שלוקטה ממספר מקורות שונים ביניהם ספרי בישול ואתרי בישול שונים. מטרתו של האתר הוא להביא מתכונים מיוחדים וחדשים ומידע על האוכל הצ'רקסי.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "מתאזה" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "שם האתר שלכם".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד.

 

 

נגישות